Factory of Sleep

Привіт! Сон і все, що з ним пов'язано, стало одним з головних наших інтересів та хобі одночасно, і призвело  створення Factory of Sleep, першої платформи про сон, яка допомагає людям боротися з безсонням, спати міцніше, а прокидатися легше і із задоволенням.

 

Погодьтеся, більшість із нас зазвичай не розмірковують на тему сну, а навіть якщо й замислюються про нього, то скоріше як про зручну кнопку «включити-вимкнути», яку клацає організм, коли йому треба відпочити від життєвих навантажень. Але світ змінюється, світ почав розуміти, що постійно кудись бігти, поспішати і метушитися, не встигати і не досипати – вже не норма. Фокус змістився на якість життя в цілому, і сну зокрема, на турботу про себе, і своє ментальне та фізичне здоров'я, яке без якісного та повноцінного відпочинку просто неможливе.

FoS – це платформа про сон, на якій в одному місці ми збиратимемо свіжі статті та тематичні інтерв'ю, дослідження та поради фахівців, щоб разом вчитися формувати здорові звички, - адже відпочивати, виявляється, теж треба вміти. А у нашому Sleep Shop ти знайдеш екологічні товари для сну від маленьких українських та еміратських брендів. Приєднуйся і давай разом робити світ більш здоровим та  щасливим, як після чудового відпочинку.

hello@factoryofsleep.com