ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

Справжньою публічною офертою Продавець, найменування та реквізити якого вказані в розділі «Реквізити Продавця», пропонує укласти договір купівлі-продажу товару на нижчевказаних умовах з будь-якою фізичною особою, що відкликалася, іменованим у подальшому Покупець.

Терміни та визначення

Покупець – фізична особа, яка набуває товару виключно для особистих, сімейних, домашніх та інших потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності.

Сайт – інтернет-сайт www.factoryofsleep.com

1. Предмет договору

1.1. Продавець на підставі замовлень Покупця продає Покупцю товари відповідно до умов, встановлених Продавцем у цьому Договорі, а Покупець приймає та оплачує товар.

1.2. Найменування, опис, ціни та інша інформація, необхідна Покупцеві для вибору товару, розміщена у розділі «Каталог товарів» на Сайті.

1.3. Інформація про кожен товар представлена ​​у вигляді фото та текстового опису товару.

1.4. У випадку, якщо у Покупця виникли питання щодо властивостей та характеристик товарів, Покупець перед оформленням замовлення повинен поставити всі питання менеджерові Продавця, зателефонувавши за телефоном, вказаним на Сайті, а менеджер зобов'язаний надати повну та достовірну інформацію про товар з питань, що виникли у Покупця . Покупець самостійно несе ризик не скоєння зазначених дій і може посилатися на неповноту інформації про товарі, якщо зробив замовлення до скоєння зазначених дій.

1.5. Конкретний товар та його кількість, який купує Покупець на умовах, викладених у цьому Договорі, визначається Покупцем у момент замовлення товару та акцепту умов цього Договору.

2. Укладання Договору

2.1. Укладання цього Договору відбувається шляхом акцепту з боку Покупця за його умовами.

2.2. Акцептом є заповнення всіх обов'язкових полів у формі замовлення, в яку можна перейти, натиснувши кнопку «Кошик» на Сайті, та натискання кнопки «Оформити замовлення».

2.3. Акцепт зазначеним способом означає згоду та прийняття Покупцем умов цього Договору у повному обсязі.

2.4. За дотримання зазначеного порядку Договір вважається укладеним у письмовій формі.

 

3. Ціна та оплата товару

3.1. Ціна товару вказана у розділі Сайту «Sleep Shop» в гривнях за одиницю товару.

3.2. Ціни, зазначені у розділі Сайту «Sleep Shop», можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений та оплачений Покупцем товар зміні не підлягає.

3.3. Способи та порядок оплати товару вказані на Сайті у розділі «Оплата та доставка».

3.4. Право вибору способу оплати серед зазначених на Сайті належить Покупцю.

3.5. Розрахунки Сторін під час оплати замовлення здійснюються у гривнях.

4. Отримання та доставка товару

4.1. Отримання товару можливе такими способами на вибір Покупця:

доставка за адресою, вказаною Покупцем, транспортними компаніями "Нова пошта", "Укрпошта".

4.2. Терміни та вартість доставки залежать від місця, зазначеного Покупцем як адреса доставки.

4.3. Детальна інформація про терміни та вартість доставки вказана у розділі Сайту «Оплата та доставка».

4.4. Терміни доставки визначаються у робочих днях та обчислюються з моменту підтвердження замовлення листом на електронну пошту Покупця, зазначену під час оформлення замовлення.

4.5. Право власності та ризик випадкової загибелі, втрати чи пошкодження товару переходить до Покупця з моменту передачі товару Покупцю.

4.6. Товар вважається переданим Покупцеві, якщо його прийняла будь-яка особа, яка перебувала в момент доставки товару за адресою, зазначеною Покупцем як адреса доставки при оформленні замовлення.

4.7. Якщо у дату та час доставки, погоджену з Покупцем, Покупець не прийняв товар, то Продавець має право вимагати попередню оплату повторної доставки у сумі не менше 50 грн.

5. Повернення товару належної якості

5.1. Покупець має право відмовитися від товару у час до його передачі, а після передачі товару - протягом семи днів.

5.2. Повернення товару належної якості можливе у разі, якщо збережено його товарний вигляд (немає подряпин, потертостей та інших ознак того, що товар був у вжитку) та цілісність упаковки.

5.3. У разі повернення товару належної якості його доставка від Покупця Продавцю провадиться за рахунок Покупця за адресою: Україна, Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, 55002, Вендель Дмитро Ігорович.

5.4. При поверненні покупцем товару належної якості складаються накладна або акт повернення товару.

6. Гарантія на товар

6.1. Гарантійний термін товар встановлений виробником.

6.2. Разом із товаром, на який виробником встановлено гарантійний термін, продавець передає покупцеві гарантійний талон.

7. Наслідки виявлення недоліків у товарі

7.1 Претензії Покупця щодо кількості, асортименту, комплектності, тари та (або) упаковки товару приймаються не пізніше 20 календарних днів з дати отримання